2016
Dobrodruzi
Spark
2015
Anthropoid
Crossing Lines 3
Legendy
Underworld V
Návštěvníci 3
2014
Kriminálka Modrava
Magdalina
Nahý mezi vlky
Persona non Grata (Sugihara Chiune)
Rudý kapitán
Kurýr
Unlocked
Bílý voják
2013
1864
Child 44
Crossing Lines (TV seriál)
Crossing Lines 2
Krásno
Příběh Kmotra
2012
Die Reichsgründung
Dvanáct měsíčků
Frankenstein's Army
Frei
Gympl
Cyril a Metoděj
Sanitka 2
Serena
Sněžný drak
Snowpiercer
The Hypnotist
Muž, který se směje
Tři mušketýři
Viy. Vozvrashchenie
2011
Cesta do lesa
Cirkus Bukowski
HRA NA - zbrojířské služby
Konfident
Krutá nevěra
Ludwig II. - zbraně
Merlin (TV film)
Missing (TV)
Ordinace v růžové zahradě
Ordinace v růžové zahradě 2
Tajná olympiáda - zbrojířské služby
Signál
Sněžný drak
Borgiové
Zdivočelá země IV.
Ztracená brána
2010
Die Deutschen
Die Flut – Stilles Tal
Doktor pro zvláštní případy
Kájínek
Kanye West - Runaway
Krysy
L' INFILTRE-Territoire de mensoges
Micimutr
Mission: Impossible - Ghost Protocol
Okno do hřbitova
Philibert
PWC
Red Tails
Román pro muže
Russisch Roulette
Sudetenland - Země divokých sviní
Poslední děti Aporveru
The Ultimate Teenage Twilight
Weekend
Co se stalo, když Nora opustila manžela
2009
1. oddělení - TV seriál
3 sezóny v pekle
Alois Nebel
Nedodržaný sĺub
Unaveni sluncem 2
Chateaubriand
Dešťová víla
Expozitura
Faust
Habermannův mlýn
Hepzibah
Kočár z Brixenu
Kuky se vrací
Leppel & Langsam - Gib den Löffel ab, aber richtig
Lovec vodního ticha
Marhuľový ostrov
Masterwork
Na vlky železa
Občanský průkaz
Ordinace v růžové zahradě
Přízrak svobody II.
Post Bellum
Red Tails
Rinaldo
Rusalka
Smyčka
Labutí jezero
Hry o Marii
Filantropista
Ulice
Viy. Vozvrashchenie
Zasaženi bleskem
Zlatý voči
2008
Alien
Comeback - TV seriál
Dnevskaja bitva
Jindřich IV.
Horký pramen
Jakobův žebřík - exponát
Jumper
Kriminálka Anděl
Nedodržený slib
Operace Dunaj
Peklo s princeznou
Rebelka
Sněženky a machři
Solomon Kane
Tobruk
Zwei Weihnachtsmänner
2007
Babylon A. D.
Bathory
Faubourg 36
Fishbone
Flammen & Citronen
František je děvkař
Hlídač č. 47
Saxana – veletrh strašidel
Mesto tienov
R.I.S.
The Bridge
Letopisy Narnie: Princ Caspian
Ulice
Wanted
2006
1612
Casino Royale
Courier
Rudý baron
Der russische Geliebte
Hannibal – Zrození
Ironie osudu
Hraběnky
La Dame d'Izieu
Edith Piaf
Roming
Surviving Disaster: The Munich Air Crash
Wixxer
2005
Paříž v ohrožení
Poslední vlak
DOOM
Fair Play
HUI BUH – Zámecké strašidlo
Korunní princ
Poslední prázdniny
Rene Hjerter
Zjevení
Letopisy Narnie: Lev, čarodějnice a skříň
Poslední legie
Satan Přichází
Hotzenplotz
2004
92 Rue Lauriston
Vetřelec vs. Predátor
Bird’s Eye
Blízko nebe
Útěk z Colditzu
D´Artagnan a tři mušketýři
Vykoupen láskou: Tajemství Červeného domu
Durch Liebe Erlöst
Naprosto osvětleno
Román pro ženy
Zbojníci
Maigret
Oliver Twist
Zběsilý útěk
Krev zmizelého
Žralok v hlavě
Štěstí
Terror In the Sky
Den poté
The Fine Art of Love: Mine Ha-Ha
To vánoční šturmování aneb Pokoj lidem dobré vůle
Všichni musí zemřít
Vysvobození láskou
2003
Karel II. - Moc a vášeň
Die Kirschenkönigin
Eurotrip
Hellboy
Hitler: Vzestup zla
Mazaný Filip
Kletba bratří Grimmů
Tristan a Isolda
Horem pádem
Van Helsing
2002
Doktor Živago
Pupendo
Rytíři ze Šanghaje
Lovci dinosaurů
Agent bez minulosti
Liga vyjímečných
Příběhy obyčejného šílenství
xXx
2001
Česká spojka
Cries of Innocence
Deadly Engagement
Mrtvá hlídka
Hartova válka
Napoleon
Udělení milosti se zamítá
2000
Příběh rytíře
Tmavomodrý svět
Z pekla
Sans famille
Aféra s náhrdelníkem
Mlhy Avalonu
Člověk v ZOO
Oběti a vrazi
Zdivočelá země
1999
Dračí doupě
Hanele
Harrisonovy květy
Oliver Twist
7 dní života
Zrcadlový kánon
Der Letzte Transport
Kuře melancholik
Viktor Klemperer
Válečníci
Weinachtsmann
1998
36 hodin strachu
Balzac
Bier
Cold War
Pelíšky
Geisterjäger John Sinclair IV & V
Johanka z Arku
Operace Noah
Dravci / Žer, nebo umři
La Sourire de Clown
Dívka tvých snů
Červený bedrník
1997
Bídníci
Plunkett & Macleane
1996
Die Friedenmission
Crackerjack 1
Smrtící oheň
Pardaillan
Sleeping Dogs
Kosmetička a zvíře
Báječná léta pod psa
1995
Cesta peklem
Podzemní komando
Tichý úkryt
Mission: Impossible
Sněhurka - Příběh hrůzy
Pinocchiova dobrodružství
Prsten
1994
Špendlík na motýla
Černé velikonoce
Charlotte Sophie Bentinck
Nebezpečná kořist
Otčina
German Song
King Arthur
Maigret
Mutters Courage
Sacred Cargo
Secret Witness
Studené denní světlo
Střelec
Příliš hlučná samota
Underground
Mladý Ivanhoe
1993
Akumulátor I
Bylo nás pět
Diamantové meče
Giorgino
Krvavý román
Jenny Marx, la femme du diable
Život a neobyčejná dobrodružství vojáka Ivana Čonkina
Maigret
Nahota na prodej
1992
Chobotnice 6
Maigret
Snow White & the Sewen Dwarfs
Swing Kids
Il Giovane Mussolini
1991
Senso
Stalingrad
Mladý Indiana Jones