Přejít k obsahu Přejít k hlavnímu menu

košík: E-shop: 0 ks / 0 Kč půjčovna: 0 ks / 0 Kč

měna: EUR

Novinky

24.08.2018

Marpo - O2 Arena

Jevištní pyrotechnika, mnoho stage efektů a na míru vyráběné konfety.

"Show, která tu těžko bude hledat konkurenci. Zdaleka nejen ve svém žánru."

Aktuálně.cz

Troublegang nebo nic!

Koncert Marpa a Troublegangu v O2 Aréně byl skutečně na nejvyšší úrovni lokálních interpretů a dost možná tuto úroveň i překonal. My jsme u toho samozřejmě nemohli chybět a rádi jsme připravili kompletní škálu stage efektů a pyrotechniky. Nechyběli tak na míru vyráběné konfety s vlastním designem tvaru i grafiky, Explo, CO2 Jety, CO2 Gun, kouř a samozřejmě mnoho pyrotechnických efektů speciálně určených pro pódiové užití.

Cílem designu naší pyrotechnické show a ostatních efektů bylo dosáhnout velkoleposti show, které nemá v naší republice jen tak obdoby a navodit apokalyptickou atmosféru, do které byl laděn veškerý vizuál dekorací i vizualizací na led obrazovkách.

Nasledné reakce na sebe nenechaly dlouho čekat, a tak například na Aktuálně.cz se o show píše: „ …další úspěšně završená kapitola v motivační příručce rapera, jemuž se ještě před pěti lety smáli, když si na koncert do Lucerna Music Baru bral šlehající ohně. Tentokrát už vybuchovaly v největší hale v zemi a umocňovaly profesionálně připravenou i odehranou halovou show, která tu těžko bude hledat konkurenci. Zdaleka nejen ve svém žánru.“

18.07.2018

Nové stránky

Spustili jsme zbrusu nový web.

Vše na jednom místě

Jak jste si jistě mohli všimnout, spustili jsme ve spolupráci s renomovanou firmou Sherwood Digital a.s. kompletně nové stránky. Naším hlavním cílem bylo kvalitně a moderně prezentovat naši práci tak, aby se každý návštěvník našich stránek mohl rychle zorientovat v naší nabídce. Jednotlivé kategorie námi nabízených efektů tak můžete zhlédnout v krátkých videích či na fotografiích. Za zmínku určitě stojí i sekce projektů, kde můžete zjistit, na jakých projektech jsme během téměř čtvrt století pracovali a prohlédnout si detailně některé z posledních let.  Nedílnou součástí nového designu bylo i přepracování eshopu. Ten je nyní sloučen s půjčovnou, abyste jednoduše v každé kategorii nalezli nejen spotřební zboží, ale také zařízení k zapůjčení. U každého produktu se krom technických parametrů a popisu dovíte také jaké je související zboží. Snadno tak naleznete například náplně do našich kouřostrojů či konfety do vrhačů bez zbytečného klikání.  Děkujeme vám za vaši přízeň a neváhejte se na nás obrátit se zpětnou vazbou ohledně našeho nového webu. Vždy je co zlepšovat a rádi si vyslechneme názory našich klientů.

15.03.2018

Ignis Brunensis 2018

21. ročník mezinárodní soutěže ohňostrojů se již připravuje.

"Ohňostroje jsou umění na vysoké technické úrovni."

Jaroslav Štolba

Už po jednadvacáté započala příprava mezinárodní soutěže ohňostrojů STAROBRNO IGNIS BRUNENSIS a my jako spoluorganizátor celé akce vám přinášíme čerstvé informace. Letošní ročník se bude konat od 25. května do 16. června. Diváci budou moci zhlédnout na brněnské přehradě čtyři soutěžní ohňostroje vždy v sobotu a ve středu ve 22:30 počínaje 2. květnem. Jako vždy dostanou týmy povinou dvouminutovou skladbu, v které musí tentokrát zpracovat československé motivy. Téma, které tak bude rezonovat letošní soutěží nejvíce, bude stoleté výročí Československa a také 90 let od prvního otevření brněnského výstaviště. Ohňostroje z naší dílny budou již tradičně zahajovat a také ukončovat celou akci na hradu Špilberk.

Rádi vám poradíme a provedeme vás zakázkou

Jsme vám k dispozici v pracovní dny od 8:00 do 16:30.

Méně náročné efekty máme v e-shopu

Spotřební zboží i zařízení k zapůjčení, vše na jednom místě.

E-shop