Přejít k obsahu Přejít k hlavnímu menu

košík: E-shop: 0 ks / 0 Kč půjčovna: 0 ks / 0 Kč

měna: EUR

O nás

Přečtěte si krátké shrnutí naší dlouhé historie.

title

FLash barrandov speciální efekty

FLASH BARRANDOV Speciální efekty s.r.o. je největší společností v České republice zabývající se speciálními efekty, sídlící v Praze v areálu světoznámého Barrandovského filmového studia postaveného v roce 1931 bratry Havlovými.

Historie speciálních efektů se datuje k roku 1934, kdy bylo založeno oddělení zvláštních efektů, aby poskytovalo služby rychle se rozvíjejícímu domácímu filmovému průmyslu. V 90. letech byla založena společnost s cílem učinit speciální efekty předmětem nezávislého podnikání a zároveň naplnit své umělecké a profesní ambice.

FLASH BARRANDOV, od roku 1994 již jako samostatný subjekt, rozšiřuje nabídku speciálních efektů pro film, televizi, obchodním a reklamním společnostem zahrnující mechanické, sněhové, atmosférické a pyrotechnické efekty a služby filmových zbrojířů.

FLASH BARRANDOV využila unikátní zkušenosti a technické základny speciálních efektů ke vstupu do světa ohňostrojů.  Zkušený tým vytvořil a zrealizoval originální projekty již na čtyřech kontinentech za použití ohňostrojných výrobků nejvyšší kvality od předních světových výrobců.

Od roku 1998 je FLASH BARRANDOV technickým garantem a spoluorganizátorem mezinárodní ohňostrojné soutěže Ignis Brunensis v Brně.

Společnost FLASH BARRANDOV Speciální efekty spolupracuje na mnoha úrovních se zahraničními partnery, což jí umožňuje udržovat vysokou úroveň služeb a využívat nejmodernější dostupné technologie.

Výhradní zastoupení:

  • Snow Business
  • Magic FX

Dlouholeté zastoupení:

  • Galaxis
  • Ricasa
  • ffp fx
  • Le Maitre

Ke stažení

Rádi vám poradíme a provedeme vás zakázkou

Jsme vám k dispozici v pracovní dny od 8:00 do 16:30.

Méně náročné efekty máme v e-shopu

Spotřební zboží i zařízení k zapůjčení, vše na jednom místě.

E-shop