Přejít k obsahu Přejít k hlavnímu menu

košík: E-shop: 0 ks / 0 Kč půjčovna: 0 ks / 0 Kč

měna: EUR

Novinky

18.07.2018

Nové stránky

Spustili jsme zbrusu nový web.

Vše na jednom místě

Jak jste si jistě mohli všimnout, spustili jsme ve spolupráci s renomovanou firmou Sherwood Digital a.s. kompletně nové stránky. Naším hlavním cílem bylo kvalitně a moderně prezentovat naši práci tak, aby se každý návštěvník našich stránek mohl rychle zorientovat v naší nabídce. Jednotlivé kategorie námi nabízených efektů tak můžete zhlédnout v krátkých videích či na fotografiích. Za zmínku určitě stojí i sekce projektů, kde můžete zjistit, na jakých projektech jsme během téměř čtvrt století pracovali a prohlédnout si detailně některé z posledních let.  Nedílnou součástí nového designu bylo i přepracování eshopu. Ten je nyní sloučen s půjčovnou, abyste jednoduše v každé kategorii nalezli nejen spotřební zboží, ale také zařízení k zapůjčení. U každého produktu se krom technických parametrů a popisu dovíte také jaké je související zboží. Snadno tak naleznete například náplně do našich kouřostrojů či konfety do vrhačů bez zbytečného klikání.  Děkujeme vám za vaši přízeň a neváhejte se na nás obrátit se zpětnou vazbou ohledně našeho nového webu. Vždy je co zlepšovat a rádi si vyslechneme názory našich klientů.

Všechny novinky

15.03.2018

Ignis Brunensis 2018

21. ročník mezinárodní soutěže ohňostrojů se již připravuje.

"Ohňostroje jsou umění na vysoké technické úrovni."

Jaroslav Štolba

Už po jednadvacáté započala příprava mezinárodní soutěže ohňostrojů STAROBRNO IGNIS BRUNENSIS a my jako spoluorganizátor celé akce vám přinášíme čerstvé informace. Letošní ročník se bude konat od 25. května do 16. června. Diváci budou moci zhlédnout na brněnské přehradě čtyři soutěžní ohňostroje vždy v sobotu a ve středu ve 22:30 počínaje 2. květnem. Jako vždy dostanou týmy povinou dvouminutovou skladbu, v které musí tentokrát zpracovat československé motivy. Téma, které tak bude rezonovat letošní soutěží nejvíce, bude stoleté výročí Československa a také 90 let od prvního otevření brněnského výstaviště. Ohňostroje z naší dílny budou již tradičně zahajovat a také ukončovat celou akci na hradu Špilberk.

26.02.2018

Carnival Row

Podílíme se na přípravách nového seriálu z dílny Amazon Studios

Mýtičtí tvorové a Orlando Bloom

Od října minulého roku se podílíme na přípravách seriálu Carnival Row od amerických Amazon Studios, který se točí v České republice. V hlavních rolích se představí Orlando Bloom jako Rycroft Philostrate a Cara Delevingne jako Vignette Stonemoss. Na scénáři se podílel mimo René Echevarria and Travis Beachama i světoznámý Guillermo del Toro, který měl být původně i režisérem filmu. Nakonec však musel od svých plánů upustit kvůli svému vlastnímu projektu. Děj je zasazen do smyšleného světa, kde mýtičtí tvorové uprchly z války zmítané vlasti a shromáždily se ve městě. Mezi občany a rostoucí populací přistěhovalců tak vzrůstá napětí. Ústředním motivem dramatu je vyšetřování řady nevyřešených vražd, které stále oslabují již tak nelehký mír mezi oběma skupinami.

Rádi vám poradíme a provedeme vás zakázkou

Jsme vám k dispozici v pracovní dny od 8:00 do 16:30.

Méně náročné efekty máme v e-shopu

Spotřební zboží i zařízení k zapůjčení, vše na jednom místě.

E-shop